زعفران را طلای سرخ و ادویه معجزه آسا خوانده اند. این ادویه به دلیل داشتن رنگ زرق و برق دار در سراسر جهان به خوبی شناخته شده است و به دنبال آن خواص دارویی قابل توجهی دارد. زعفران به دلیل فرآیند برداشت بسیار پیچیده ، گرانترین ادویه در جهان است. ما نکاتی را در مورد خرید زعفران به شما ارائه می دهیم و مهم است بدانید که زعفران شما از کجا تهیه می شود.
متاسفانه در بازار تاجران کمتر معتبر ممکن است با اضافه کردن پرکننده به زعفران خود مانند گلرنگ، زردچوبه یا حتی پوست و مواد شیمیایی، چند تومان صرفه جویی کنند و محصول نامرغوب به مشتریان بدهند. گروه غذایی زرنواز ، گواهی می دهد که زعفرانی با کیفیتی مشخص و قابل تکرار همراه با برگه آزمایش و محصول شناسنامه دار به شما تحویل دهد.

به نظر شما زعفران اصل چه ویژگی هایی دارد؟

کلاله زعفران

زعفران واقعی ، رنگ نارنجی مایل به قرمزی دارد که رنگی یکنواخت است. در انتهای رشته های زعفران دارای یک نقطه کوچک مانند شیپور می باشد. هنگامی که در آب گرم قرار می گیرد باید رنگ آن را به رنگ زرد تبدیل شود ، اما کلاله رنگ واقعی خود را از دست نمی دهد.

عطر و طعم زعفران

بجز نگاه کردن به رنگ زعفران در آب، چند مورد دیگر وجود دارد که شما برای تشخیص اصل بودن زعفران باید بدانید. زعفران خامی که مستقیم بر روی زبان قرار می گیرد، طعمی تلخی دارد. اگر زعفران شما هیچ طعمی ندارد و یا مزه ای شیرین دارد، احتمالاً زعفران واقعی نیست. یکی از قابل توجه ترین خصوصیات زعفران بویایی است و همیشه عطر قابل توجه و خاصی دارد.

چرا زعفران را از نات بخریم؟

محصولی با کیفیت برتر

شما باید بدانید که از چه کسی و از کجا می توانید زعفران را خریداری کرد، بهترین راه برای دانستن اینکه زعفران از کیفیت بالایی برخوردار هست خرید از یک فروشنده معتبر است. در حالت ایده آل ، شما باید بدانید که زعفران از کجا تهیه می شود و در چه شرایطی برداشت می شود. زعفران زرنواز تضمین می کند که زعفران واقعی دریافت می کنید و در عین حال از معیشت کشاورزان زعفران نیز محافظت می کند. سرانجام، با مراقبت از اینکه بسته بندی زعفران به گونه ای باشد تا بتواند طراوت خود را حفظ کند، از خرید شما نیز محافظت می کند.

کشاورزان زعفران

گروه زرنواز، زعفران طبیعی با کیفیت بالا را به ارمغان می آورد، زعفران دستچین شده توسط کشاورزان خستگی ناپذیر در خراسان جنوبی را با بالاترین استاندارد به آشپزخانه شما عزیزان می رسانیم.

در مورد زعفران زرنواز بیشتر بدانیم:

زندگی پایدار

زرنواز چیزی بیش از یک مکانی برای خرید محصولات کشاورزی و مخصوصا زعفران است. علاوه بر تعهد ما برای ارائه محصولات با کیفیت ، ماموریت ما آموزش مردم در مورد فواید سلامتی زعفران و ارتقاء یک سبک زندگی سالم است. ما اعتقاد داریم که با ترویج غذای سالم و ترویج فواید خوردن غذای واقعی ضمن جلوگیری از غذای فرآوری شده ، به زندگی مردم ارزش افزوده ایم .

تعهد به جامعه

علاوه بر این، برند زرنواز متعهد به حمایت از اقتصاد و جامعه است. ما در تلاش هستیم تا با حمایت از مشاغل محلی و همچنین آموزش جامعه خود در مورد فرهنگهای مختلف، جامعه بهتری ایجاد کنیم. ما از زن و مردی پشتیبانی می کنیم که خستگی ناپذیر برای تأمین منابع خود کار می کنند، از جمع کننده زعفران گرفته تا کشاورزان زرشک و عناب، هم در خراسان جنوبی و هم در سراسر کشور که تامین کننده جواهرات زرنواز باشند.

عشق به جامعه

زرنواز معتقد است که مشکل گرسنگی و فقر در ایران و سراسر جهان یک مشکل قابل حل است و اگر ما با هم کار کنیم و هرکدام از ما سهم خود را داشته باشیم می توانیم آن را حل کنیم. گروه نات بخشی از سود حاصله را در راستای مسئولیت اجتماعی به موارد خیریه اختصاص می دهد.

محصولات برند زرنواز :
وقتی می خواهید ادویه با ارزش زعفران را خریداری کنید ، مهم است که بدانید زعفران شما از کجا تهیه می شود. با دانستن اینکه چه چیزی را جستجو کنید ، حتماً بهترین کیفیت زعفران را تهیه کرده و زعفران خود را از یک فروشنده معتبر خریداری کنید. با دانستن اینکه محصولات زرنواز تجارت عادلانه و پشتیبان اقتصاد، زمین و افرادی است که در اینجا زندگی می کنند، زرنواز تمام محصولات زعفران، زرشک وعناب خود را در اختیار شما قرار می دهد و با اطمینان می توانید از ما خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.