داستان زرنواز

زعفران ادویه ای است که از گل بنفش رنگ زعفران بدست می آید. این ادویه به دلیل داشتن رنگ و بوی فوق العاده خود، جایگاه بسیار ویژه ای در آشپزی ایرانیان دارد و با ذائقه مردم کشورما سازگار است. از همین رو، مجموعه زعفران زرنواز تمرکز خود را بر روی تولید و ارائه انواع زعفران با کیفیت جنوب خراسان گذاشته است و همواره تلاش می کند تا با ایجاد بستری مناسب برای زنان و مردان زحتمکش این سرزمین، به آبادانی روستا ها و مزارع کشاورزی کشور کمک کند. هدف زرنواز حذف واسطه ها و کمک به کشاورز است. مجموعه ما فعالیت خود را با ارائه محصولات کشاورزی ارگانیک در بسته بندی های متنوع و جذاب و همزمان با قیمتی منصفانه، شروع کرده است.

در حال حاضر دفتر مرکزی برند زرنواز در شهر بیرجند و دفتر بازرگانی ما در شهر مشهد واقع شده است. مجموعه زرنواز در کنار انواع زعفران، محصولات ارگانیک دیگری از جمله زرشک، عناب، انواع ادویه و محصولات مختلف دیگری را در سبد کالایی خود دارا است که در آینده نزدیک به فروشگاه ما اضافه خواهند شد.

از خدمات دیگر برند زرنواز می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ارائه بسته بندی زعفران صادراتی
  • طراحی بسته بندی زعفران
  • مشاوره تبلیغاتی جهت صادرات یا خرید زعفران بصورت عمده که حاصل سالها تجربه ی کارشناسان ما است.

بسته بندی شده با عشق در خراسان جنوبی

 

ما از شهر دوست داشتنی بیرجند در خراسان جنوبی سخت تلاش می کنیم تا به شما این اطمینان را بدهیم که محصولات مرغوب و ارگانیک ما را در بسته بندی که شایسته شماست دریافت میکنید. ما میخواهیم شما با یک لبخند از محصولات لذت ببرید و بدانید که رضایت شما هدف نهایی ما است.

خرید بی واسطه از کشاورز

برند زرنواز همواره تلاش می کند تا با حذف واسطه ها و خرید مستقیم زعفران و محصولات کشاورزی از کشاورزان خراسان جنوبی، به رونق کسب و کار آنها و رعایت عدالت و اصول تجاری منصفانه کمک کند. آرمان ما، اجرای مسئولیت اجتماعی و حق انسانی خود در زنجیره تامین محصولاتمان، از مزرعه تا مصرف کننده است.

تحویل محصول با برگه آزمایش

پایه های بنیادین برند زرنواز، کیفیت بالای محصولات تولیدی و صداقت در کار ماست. محصولات زرنواز پس از گذشت از مراحل کیفی مختلف در آزمایشگاه های معتبر و رعایت استاندارد های کیفی، بسته بندی و برای مصرف کنندگان ارسال می شوند. از آنجا که زعفران محصولی استراتژیک و بسیار ارزشمند است، آزمایش های خاصی جهت اندازه گیری میزان رنگ ( کروسین)، میزان عطر (سافرانال) و میزان طعم (پیکرو کروسین) روی آن انجام می شود تا مصرف کنندگان محصولات ما با اطمینان و اعتماد کامل محصولاتمان را دریافت کنند.

کمک به آبادانی روستا

با افزایش سود کشاورزان می توانیم انتظار رفاه بیشتر آنها در روستا ها را داشته باشیم. علاوه بر این، ما همواره تلاش می کنیم تا بسته بندی هایی را طراحی و تولید کنیم که کمترین آسیب را به منابع طبیعی و محیط زیست وارد کند. کاهش مصرف انرژی و ضایعات در طراحی بسته بندی محصولات، مهم ترین هدف زیست محیطی ماست.

ضمانت برگشت محصول

زرنواز با ایجاد محیطی متمرکز بر رضایت مشتری همواره تلاش می کند تا هرگونه بازخورد یا شکایت منفی نسبت به محصول و خدمات ارائه شده به مشتری را در اسرع وقت برطرف نماید تا توانایی ما در بهبود محصولات و رضایت مشتری هایمان افزایش پیدا کند.

ما به مشتری هایمان بسیار نزدیک هستیم. از خدمات پس از فروش مجموعه زرنواز می توانیم به ارائه اطلاعات کامل درباره محصول یا خدمات، رسیدگی به سوالات، قرارداد ها و سفارشات اشاره کنیم. هم چنین، دریافت بازخورد های مصرف کنندگان و رسیدگی به نارضایتی مشتریان در صدر ارزش های شرکت ما قرار دارد.

خرید محصول شناسنامه دار

شناسنامه محصول همان هویت محصول است. بنابراین مجموعه زرنواز اطلاعات کاملی از جمله اینکه محصول در کدام منطقه کشت و برداشت شده، توسط کدام کشاورز و با انجام چه فرآیند ها و استاندارد هایی تولید شده را در اختیار مصرف کنندگان خود می گذارد تا علاوه بر تضمین کیفیت محصولاتمان، با کشاورزان خراسان جنوبی هم بیشتر آشنا شوید

سود بیشتر برای کشاورز

افزایش تعداد دلالان و واسطه ها در حوزه کشاورزی طی چند سال اخیر، سبب شده تا کشاورزانی که بیشترین زحمت را برای محصولات می کشند، محصولاتشان را با قیمت پایین به واسطه ها بفروشند. مجموعه زرنواز با ارتباط نزدیکی که با کشاورزان خراسان جنوبی دارد، با حذف واسطه ها و خرید مستقیم از این عزیزان، به سود بیشتر کشاورزان کمک می کند

جدیدترین محصولات زرنواز

بادام سنگی

بادام سنگی- نیم کیلویی

بادام سنگی- یک کیلویی

زرشک درجه 1

زرشک درجه 1- یک کیلوگرمی

124,000 تومان

زرشک درجه 1-نیم کیلویی

زعفران درجه یک

206,500 تومان

زعفران درجه یک- پاکتی

زعفران درجه یک، کتابی

179,700 تومان

زعفران سرگل ، نیم مثقال

زعفران سرگل 0.5 گرمی

زعفران سرگل، یک مثقال

175,400 تومان

عناب درجه یک دستچین

عناب درجه یک دستچین

عناب درجه یک دستچین

149,000 تومان